У Кропивницькому відбулися обласні спортивні ігри з дзюдо

Переможців і призерів визначали серед юнаків та дівчат 2005 - 2006 років народження

0
265
views

У кропивницькій ДЮСШ № 3 у рамках обласних спортивних ігор змагалися дзюдоїсти та дзюдоїстки 2005 – 2006 років народження, повідомили СВN в обласній федерації дзюдо.

За нагороди змагань вели боротьбу 107 атлетів з Кропивницького, Смоліного, Голованівська, Компаніївки, Малої Виски, Олександрівки, Олександрії та Долинської.

Найбільше нагород здобули вихованці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка», в активі яких 21 медаль. Тричі підіймалися на п’єдестал пошани учні кропивницької ДЮСШ-3.

Наводимо повний склад переможців та призерів обласних спортивних ігор

Дівчата 2005 – 2006 р. н.

32 кг

І – Дар’я Сапожкова (Голованівськ);
ІІ – Вікторія Товстих (Голованівськ).

36 кг

І – Роксолана Смазчук (Голованівськ);
ІІ – Анастасія Нестерчук («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Світлана Кваша («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Софія Ігнатьєва («Ніка», Кропивницький).

40 кг

І – Анастасія Кваша («Ніка», Олександрівка);
ІІ – Юлія Наточій («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Лідія Рябкова (Голованівськ);
ІІІ – Юлія Недера (Долинська).

44 кг

І – Марія Маляренко (Голованівськ);
ІІ – Катерина Похила (Мала Виска);
ІІІ – Дар’я Моргунова («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Яна Бондарчук (Долинська).

48 кг

І – Діана Петрова («Ніка», Смоліне);
ІІ – Єлізавета Румянцева («Ніка», Олександрівка).

52 кг

І – Дарина Ахапкіна (Голованівськ);
ІІ – Віра Тиманівська (Голованівськ);
ІІІ – Ярослава Лозова (Голованівськ);
ІІІ – Анна Димура (Голованівськ).

57 кг

І – Єлізавета Тимчук («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Валентина Фуркало («Ніка», Олександрівка).

+57 кг

І – Ірина Нагорянська (Мала Виска);
ІІ – Діана Величко (Долинська);
ІІІ – Валерія Соломенко («Ніка», Кропивницький).

Юнаки 2005 – 2006 р. н.

34 кг

І – Павло Романяк (Мала Виска);
ІІ – Володимир Волошко (Мала Виска);
ІІІ – Анатолій Гридньов («Ніка», Олександрівка);
ІІІ – Єгор Березовський («Ніка», Кропивницький).

38 кг

І – Давид Карапетян («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Ігор Войченко (Голованівськ);
ІІІ – Євгеній Крикун (КДЮСШ №3, Кропивницький);
ІІІ – Роман Паршегуба (Голованівськ).

42 кг

І – Дмитро Стародубцев («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Віктор Моргунов («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Іван Ющенко («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Богдан Шевчук («Ніка», Кропивницький).

46 кг

І – Даніель Мергеньян («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Михайло Хорошайлов («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Владислав Коваленко (Мала Виска);
ІІІ – Максим Романенко (Голованівськ).

50 кг

І – Михайло Тащенко (Смоліне);
ІІ – Данило Горбатенко («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Володимир Рудченко («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Дмитро Майдебура (Голованівськ).

55 кг

І – Владлен Тимошенко («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Ігор Лоскутов («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Денис Логвін (Олександрія);
ІІІ – Данило Атамась («Ніка», Олександрівка).

60 кг

І – Тарас Нельзєв («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Артем Тригорло («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Микита Дяченко («Ніка», Олександрівка);
ІІІ – Тарас Терновський (Олександрія).

66 кг

І – Максим Терленко («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Олександр Мосін («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Анатолій Безязиченко (КДЮСШ №3, Кропивницький);
ІІІ – Максим Мохур («Ніка», Олександрівка).

+66 кг

І – Дмитро Свяченко (Голованівськ);
ІІ – Данило Романенко (КДЮСШ №3, Кропивницький).