«Зірка» з великим рахунком програла «Дніпру-1»

Перегляди: 985

Сьогодні, 17 листопада, відбувся заключний офіційний матч кропивничан у 2018 році, повідомляє кореспондент CBN.

Цей дуже непростий рік кропивницька «Зірка» завершила протиборством проти головного фаворита Першої ліги – СК «Дніпро».

Дніпряни підтвердили свій клас, впевнено перегравши гостей. Вже на 4-й хвилині, після кутового, головою влучно пробив Сергій Логінов. А незадовго до перерви другий гол у ворота «зіркових» забив с пенальті Станіслав Куліш. До речі, пенальті заробив колишній гравець «Зірки» Олексій Чичиков.

Після перерви Чичиков відзначився сам, відгукнувшись на передачу ще одного екс-кропивничанина Ігоря Загальского. А четвертий гол був забитий також не без участі Загальського. Ігор влучив у стійку воріт, а потім рикошетом від ноги Кирила Павлюка, м’яч вчетверте опинився в воротах Марка Медведєва, який до цього не один раз виручав свою команду. У підсумку, фаворити впевнено на класі здолали «Зірку» - 4:0.