«Інгулець» невдало завершив футбольний рік

Перегляди: 742

У заключному офіційному матчі цього року в рамках 18-го туру Першої ліги підопічні Серія Лавриненка вчора, 18 листопада, приймали на своєму полі «Колос» із Ковалівки.

До цього «Інгулець» програв дві поспіль ігри на виїзди, повідомляє кореспондент CBN.

Але перервати невдалу серію нашим землякам не вдалося. У господарів у першому таймі своїми гольовими моментами не скористалися Владислав Клименко та Вячеслав Піднебенной. А ось у гостей на 12-й хвилині ударом головою відзначився досвідчений Володимир Лисенко. Всі намагання підопічних Сергія Лавриненка в другому таймі відігратися не увінчалися успіхом і «Інгулець» зазнав третьої поразки поспіль – 0:1.

У підсумку команда Сергія Лавриненка завершила осінню частину сезону в Першій лізі на 7-му місці, поступаючись 19 очками лідеру - СК «Дніпро-1».