Кропивницький «Золотий Вік» поступився суперникам із Сум

Перегляди: 1368

У домашньому матчі чемпіонату України з баскетболу у Вищій лізі кропивницький «Золотий Вік» на своєму майданчику в спортивному залі факультету фізвиховання ЦДПУ приймав суперників із «СумДУ».

Обидві команди до цього мали у своєму активі по дві перемоги, передає кореспондент CBN.

Краще розпочали кропивничани, які пішли у відрив на 12 очок. Та поступово гості перехопили ініціативу і вийшли вперед. На велику перерву команди пішли за переваги сумчан в 1 пункт.

У третьому періоді перевага в рахунку підопічних Ярослава Ковальова сягнула 15 пунктів. Наприкінці зустрічі сумські баскетболісти збільшили свій відрив до 20 очок - 75:95.

Завтра, 20 листопада, о 12:00 суперники зіграють другий матч.