Кропивничанин став бронзовим призером міжнародного турніру з дзюдо

Перегляди: 1020

Міжнародний турнір із дзюдо зібрав у польському Вроцлаві понад 400 спортсменів із 14 країн, повідомив СВN старший тренер збірної області Сергій Нечмоня.

У змаганнях атлетів до 21 року кропивничанин Вадим Вєлков у стартовій сутичці переміг першого номера збірної Польщі. У другому поєдинку Вадим був сильнішим за свого співітчизника, а в боротьбі за путівку до фіналу підопічний Сергія Нечмоні поступився призеру чемпіонату світу із Казахстана.

В бронзовому двобої наш земляк був сильнішим за ще одного представника Польщі й посів третє місце.

Після закінчення змагань Вадим Вєлков узяв участь у дводенному тренувальному зборі разом із найсильнішими європейськими тренерами та спортсменами.