У Кропивницькому дев’ять житлових будинкiв залишилися без тепла

Зношенiсть теплових мереж у Кропивницькому знову далася взнаки

758
кількість переглядів

Тiльки ремонтнi бригади ДКП «Кiровоградтепло» завершили лiквiдацiю трьох поривiв i вiдновили теплопостачання до 25 житлових будинкiв, як аварiйна ситуацiя виникла на теплопроводi КП «Теплоенергетик».

Про це CBN поiнформували в прес-службi мiської ради.

За повiдомленням диспетчера комунального пiдприємства, сьогоднi, 29 листопада, вийшла з ладу засувка на вулицi Шульгiних, 32. На перiод ремонтних робiт без тепла залишатимуться дев’ять житлових будинкiв на вулицях Шульгiних №№23, 25, 32 (к. 1, 2, 3), Гоголя №44, 48, 50, 67, Нейгауза, 23, та Садовського, 24.

Ще в однiй багатоповерхiвцi на вулицi Вокзальнiй, 17, слюсарi ЖЕО №1 усувають порив на внутрiшньобудинкових мережах. ДП «Кiровоградтепло» сьогоднi без аварiйних ситуацiй.

Загалом у Кропивницькому теплопостачанням забезпеченi 792 житлових будинки iз 802, пiд’єднаних до централiзованих мереж.

Середньодобова температура повiтря на територiї Кропивницького суттєво понизилася i складає – 5 С°.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.