У Кропивницькому відкрили «нову сторінку в музично-культурному літописі області» (ФОТО)

У конкурсі змагаються більше 40 молодих співаків

788
кількість переглядів

Вчора, 28 листопада, у музичному коледжі відкрився ІІІ фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Голос серця».

У конкурсі змагаються більше 40 молодих співаків з різних районів області, повідомляє прес-служба ОДА.

Окрім змагань, на учасників чекають майстер-класи народної артистки України Лідії Забілястої, заслуженої артистки України Галини Романюк, актора Олексія Дорошева, викладачів коледжу.

Глядачів та учасників фестивалю привітав перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко. Він відзначив, що фестиваль-конкурс «Голос серця» є новою сторінкою у музично-культурному літописі Кіровоградщини. Він подякував організаторам та учасникам заходу, та окремо звернувся до народної артистки Лідії Забілястої під патронатом якої й відбувається дійство.

«Ви даєте молодим талантам чудову можливість заявити про себе, пройти хорошу школу мистецького життя, пізнати секрети вокальної майстерності. Кожний конкурс – це можливість для молодих виконавців піднятися на нову сходинку, одержати перемоги у майбутньому, виховати в собі артистизм та впевненість», – наголосив він.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.