Легкоатлет з Кропивницького та його тренер отримуватимуть стипендії НОК

Легкоатлет Олег Дорощук та його наставник Геннадій Здітовецький будуть відмічені за вдалий виступ III літніх юнацьких Олімпійських ігор

1067
кількість переглядів

Чемпіони та призери ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі, а також їхні наставники, отримуватимуть стипендії від Національного олімпійського комітету України.

Про це СВN повідомили у прес-службі НОК України.

Протягом року, відповідно до рішення виконкому НОК, спортсмени та тренери отримають загалом близько 1 млн. грн.

«Для Національного олімпійського комітету підтримка атлетів є пріоритетним завданням, і наша політика встановлення і виплати стипендій – один із постійних кроків у цьому напрямку. Головна задача, яка стоїть перед країною та усіма спортивними організаціями, – зберегти і підтримати цю молодь, яка своїми досягненнями в Аргентині прославила Україну на увесь світ, щоб вже незабаром – у Токіо-2020, Парижі-2024 та Лос-Анджелесі-2028 – саме ці обдаровані юні атлети піднялися на олімпійський п’єдестал, і на честь їхніх перемог піднімався прапор і лунав гімн України», – зазначив президент НОК України Сергій Бубка.

Відзначимо, що починаючи з І Юнацьких Олімпійських ігор-2010 подібні стипендії Олімпійського комітету отримують усі медалісти ЮОІ та Європейських юнацьких олімпійських фестивалів.

Нагадаємо, в олімпійському Буенос-Айресі-2018 юні українські спортсмени здобули 23 медалі, 7 з яких – найвищого ґатунку, 8 срібних та 8 бронзових нагород.

Підопічний Геннадія Здітовецького – вихованець кропивницької СДЮСШОР-2 Олег Дорощук – на юнацькій Олімпіаді здобув бронзову нагороду в стрибках у висоту.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.