Рятувальники Кіровоградщини провели рейд з пожежної безпеки в побуті (ФОТО)

Безпечність з вогнем часто призводить до трагедії

795
кількість переглядів

Працівники районних підрозділів Управління ДСНС в області провели профілактичне відпрацювання житлового сектору міст Новоукраїнка та Світловодськ та селища Новгородка вчора, 1 грудня.

Про це CBN повідомили у прес-службі ДСНС в області.

При погіршенні погоди, як правило, зростає й кількість вогневих випадків у житловому секторі. Основні причини їх виникнення – порушення правил експлуатації пічного опалення, електричних та газових обігрівачів, дитячі пустощі. Щоб таких подій у житті мешканців регіону було якомога менше, рятувальники продовжують проводити масово-роз’яснювальну роботу серед населення Кіровоградщини.

У районних центрах рятувальники поспілкувались з мешканцями багатоповерхівок, з власниками приватних будинків, нагадали правила пожежної безпеки при користуванні газовими приладами, побутовою електротехнікою, відкритим вогнем, пічним опаленням. Наголосили на обережності під час паління. Закликали не кидати непогашених недопалків та сірників, бо від цього залежить збереження здоров’я, життя та майна. А також рекомендували не забувати про безпеку дітей. Щоб закріпити знання, працівники служби порятунку залишили громадянам застережні листівки.

«Шановні громадяни! Служба порятунку вкотре звертається до вас із проханням дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті. Не користуйтеся несправними печами та саморобними нагрівальними приладами, не паліть у ліжку, не залишайте без нагляду відкритий вогонь. У разі небезпеки негайно телефонуйте за номером «101», – закликають рятувальники.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.