У Кропивницькому чоловік урятував дитину, яка провалилася під кригу на річці

На щастя, хлопчик не постраждав

1129
кількість переглядів

Євген Савранський – директор спортивної школи, позаштатний спортивний журналіст у кількох місцевих виданнях.

У Кропивницькому випадковий свідок врятував дитину, яка провалилася у крижану воду річки Інгул, сьогодні, 3 грудня.

Про це CBN повідомив сам мимовільний рятувальник Євген Савранський.

За словами Євгена, він проходив вулицею Михайлівською через міст над Інгулом. На річці утворилася крига, на якій ходили двоє школярів 12-13-річного віку. Один із них підійшов впритул до місця, де вода не замерзла.

«Крига під ним провалилася, і він на моїх очах впав у воду, – сказав Савранський. – Другий хлопчик почав кликати на допомогу. Я миттєво підбіг, спробував вхопити його руку з пірсу, але було зависоко. Зліз і став на кригу. Підбіг ще один чоловік. Він тримав мене з пірсу за праву руку, щоб я не провалився, а я своєю лівою рукою взяв за руку хлопця».

За словами Євгена, на шум збіглися випадкові перехожі, проте ніхто з них не викликав рятувальників. Після декількох невдалих спроб Євгену таки вдалося за комір витягнути дитину у безпечне місце.

Як звати хлопця чоловік не запитав: «Поцікавився, чи потрібна “швидка”, чи допомога. Він сказав, що живе поряд у Шкільному районі і сам дійде. Я поспішав по роботі у центр, тому сказав йому якнайшвидше йти додому, зняти мокрі речі, вдягнутися у теплий одяг та цінувати своє життя».

Євген Савранський закликав батьків, шкільних вчителів спілкуватися з дітьми, пояснювати небезпеку перебування на кризі, а також щоб самі дорослі були уважнішими, адже ця історія могла закінчитися сумно.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.