Житель Кропивницького на власному УАЗику безплатно розчищає вулиці від снігу

Обладнати машину чоловікові обійшлося недешево

16130
кількість переглядів
Фото з архіву Юрія Орлова

Наталка Маринець, «Кіровоградська правда»

Житель Кропивницького Юрій Орлов обладнав свого УАЗика снігоочисною «лопатою» і за власною ініціативою другий рік поспіль допомагає комунальникам боротися з заметами. Грошей за роботу не бере. Найкраща плата для нього – вдячність людей.

Обладнати машину чоловікові обійшлося недешево.

– Десь 10-15 тисяч гривень вклав у неї, – розповідає «КП» Юрій. – Купував на металобрухті залізо, сам варив, сам робив. Спочатку десь щось відламувалося, не трималося. Але поступово вдосконалив машину. Вийшло досить непогано, я не очікував такого результату від своєї конструкції.

Розчищати вулиці чоловік почав торік.

– Спочатку робив машину для себе, щоб розчищати від снігу дорогу до гаража. А потім вирішив, що можу допомагати іншим. Чистив вулиці, тротуари, подвір’я, – продовжує співрозмовник «КП».

От і цьогоріч, як випав сніг, чоловік сів за кермо свого УАЗика і поїхав розчищати вулиці від заметів. Спочатку впорався біля багатоповерхівки, де живе, потім сусідні вулиці, території біля дитсадків і лікарень. Прибирає сніг безкоштовно. Зізнається, йому досить того, що люди просто скажуть: «Дякую».

– Бачу, жіночки у дворі дитсадка розчищають. Питаю: «Що ж це ви все вручну?». А вони відповідають, що немає грошей на трактора. Тоді кажу, почекайте, я зараз буду. Приїхав, почистив, вони так зраділи, подякували – мені приємно і радісно. Де по місту їжджу, там опускаю лопату і чищу. Мені приємно і людям добре, – зізнається Юрій Орлов.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.