Мама зниклої Діани Хріненко з Кіровоградщини поскаржилася на управління соцзахисту

Жінка вважає рішення неправомірним

3170
кількість переглядів

Управління соціального захисту населення Знам’янської РДА прийняло рішення тимчасово припинити пенсійні виплати, які через інвалідність отримувала Діана Хріненко.

Про це CBN повідомила мама дівчини Олена Хріненко.

Діана отримує пенсію з 2010 року, однак у вересні виплати припинили.

«Діана має інвалідність, у неї дуже поганий зір. У вересні виплати перестали надходити, це зробили рішення без рішення суду, без повідомлення мені, щоб я могла стати на облік в центрі зайнятості. Просто вони дізналися з преси, що є така ситуація, що зникла дитина, дали запит на поліцію, і поліція зробила їм повідомлення, що Діана на даний час відсутня вдома. Але це ж не дає повноважень знімати з дитини інвалідність», – сказала вона.

В управлінні пояснили, що припинили виплати тимчасово – до того часу, поки дівчина повернеться додому.

«Як мені пояснили, виплати призупинили тимчасово. Але, якщо дитина знайдеться, мені треба буде її лікувати, відновлювати психологічно. Тобто я не матиму можливість займатися своєю донькою, оскільки буду займатися документами?!Мені не потрібні ці гроші, оскільки її дійсно немає вдома, але образливо, що в нас таке відбувається», – зауважила Олена Хріненко.

Нагадаємо, 16 річна жителька Суботців Діана Хріненко 24 серпня о 21:00 пішла в центр села на святкування Дня Незалежності та до теперішнього часу не повернулася.

Мама дівчини Олена Хріненко та її адвокат Євген Кухаревський звернулися за допомогою в Адміністрацію Президента.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.