ПриватБанк продовжує фінансувати «теплі кредити» для ОСББ

ПриватБанк приєднався до програми кредитування ОСББ у 2017 році

582
кількість переглядів

За тиждень після затвердження урядом чергового траншу фінансування в рамках програми «Теплі кредити» ПриватБанк задовольнив 223 заявки від ОСББ на кредитування енергозбережних проектів на суму понад 43 млн грн.

Про це CBN повідомили у прес-службі Кіровоградської філії ПриватБанку.

«Ми почали кредитування проектів у рамках осіннього траншу програми державних компенсацій за програмою “теплих» кредитів для ОСББ відразу ж після підписання договору з Держагентством, – розповів керівник МСБ ПриватБанку Сергій Клюєв. – І за п’ять робочих днів ми видали 223 кредити, що наразі стало рекордом у цьому виді кредитування. Мінімальний розмір державної компенсації за кредитами ОСББ, як і раніше, становить 40%».

У ПриватБанку ОСББ у рамках державної програми енергоефективності «Теплі кредити» зможуть отримати кредити до семи років під найнижчі серед банків ставки – до 18%, без додаткових умов і прихованих комісій.

ПриватБанк приєднався до програми кредитування ОСББ у 2017 році. За цей період видали 638 «теплих» кредитів ОСББ на загальну суму 130 млн грн. Усього ПриватБанк обслуговує майже 10 тис. ОСББ.

Більше про програму «теплих» кредитів для ОСББ можна дізнатися на pb.ua/teplokred.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.