У гуртожитку олександрійського профліцею провели ремонти (ФОТО)

Всього гуртожиток розрахований на 75 місць

857
кількість переглядів

У раніше непрацюючому гуртожитку Олександрійського професійного ліцею провели капітальні ремонти, передає кореспондент CBN.

Нині тут тепло, затишно, а учні мають змогу проживати безкоштовно. Результати проведених робіт сьогодні, 6 грудня, оцінив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

«Умови в гуртожитку були незадовільними, – розповідає директор ліцею Костянтин Мужиков. – Тут провалювався дах, прогнивала підлога… Керівництво закладу звернулося до районної і обласної влади. З їхнього боку ми отримали повну підтримку. Нам з державного бюджету виділили шість мільйонів гривень, які ми повністю освоїли на покращення умов проживання дітей. У кожній кімнаті, на кожному поверсі провели капітальні ремонти».

Стартували роботи у травні цього року. За цей час утеплили фундамент і фасад, замінили покрівлю, вікна, електрику, каналізаційні мережі. На другому поверсі гуртожитку відремонтували кімнати, коридор, кухні. Нині там вже проживає 39 учнів. На першому поверсі проводяться штукатурні роботи і монтаж опалювальної системи.

У гуртожитку є гаряча вода, своя котельня на твердому паливі. Температура повітря у кімнатах сягає 24 градусів тепла. Кухні обладнані необхідною технікою.

Всього гуртожиток розрахований на 75 місць. Саме таку кількість очікують із нового навчального року.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.