У Кропивницькому відбулися одразу два турніри з дзюдо

За перемогу боролися понад 200 спортсменів

0
202
views

У спортивному клубі «Зірочка» пройшли ІІ всеукраїнський командний турнір «Кубок федерації дзюдо Кропивницького» та відкрита першість обласної комплексної ДЮСШ «Ніка».

Про це СВN повідомили в обласній федерації дзюдо.

У командних змаганнях «стінка на стінку» змагалися юнаки 2006 – 2007 років народження. Тут перемогу здобули вихованці київської школи «Дзюдо-майстер» (тренер Шухрат Халматов). Срібло – в активі команди «Кропивницький-1», яка сформована з вихованців ОКДЮСШ «Ніка».

Друга збірна – «Кропивницький-2», за яку виступали підопічні Олексія Лоскутова та Оксани Корінь, розділила третє місце з гостями з Корсунь-Шевченківского (тренер Микола Ничепоренко).

По завершенні командного чемпіонату в боротьбу вступили юнаки 2008 – 2009 років народження, які змагалися за нагороди традиційної відкритої першості ОКДЮСШ «Ніка».

Переможці та призери першості

2009 р. н.

25 кг
І – Віталій Федоренко («Ніка», Смоліне);
ІІ – Віталій Грицайов (КДЮСШ №3, Кропивницький).

27 кг
І – Назар Пивоваров (Корсунь-Шевченківський);
ІІ – Назар Мусієнко (Світловодськ);
ІІІ – Богдан Потерайко («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Артем Опришко (Світловодськ).

29 кг
І – Данило Кривий («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Артем Кулємза («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Данило Родіонов («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Микита Котельніков («Ніка», Смоліне).

32 кг
І – Руслан Філоненко (Корсунь-Шевченківський);
ІІ – Максим Явдошняк («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Владислав Маняк (Корсунь-Шевченківський);
ІІІ – Микита Коростієнко (КДЮСШ №3, Кропивницький).

35 кг
І – Максим Ливак («Ніка», Смоліне);
ІІ – Артем Мудрий («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Максим Федченко («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Костянтин Рябоконь (Маловисківський ДЮЦ).

38 кг
І – Матвій Фарафонов (Світловодськ);
ІІ – Владислав Євчук («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Давид Слєсарєв («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Станіслав Снісарь (Маловисківський ДЮЦ).

+42 кг
І – Владислав Цвєтков (Горішні Плавні);
ІІ – Іван Набок («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Євген Пелих («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Роман Бобришов (Маловисківський ДЮЦ).

2008 р. н.

27 кг
І – Кирило Стець (Маловисківський ДЮЦ);
ІІ – Артем Сторожук («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Олексій Трофімов («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Іван Зотя (Горішні Плавні).

29 кг
І – Юрій Притиковський («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Володимир Коростієнко («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Никон Мустяца (Горішні Плавні);
ІІІ – Олександр Пілунський (КДЮСШ №3, Кропивницький).

32 кг
І – Єгор Хвальчев («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Ростислав Кравчук (Маловисківський ДЮЦ);
ІІІ – Кирило Андрусенко («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Валерій Циганков («Ніка», Кропивницький).

35 кг
І – Кирило Горбатенко («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Ярослав Недільченко (Маловисківський ДЮЦ);
ІІІ – Олександр Ігнатьєв («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Ярослав Дорошенко (Корсунь-Шеченківський).

38 кг
І – Максим Прокопенко («Ніка», Кропивницький);
ІІ – В’ячеслав Кузовніков («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Іван Шевцов (Корсунь-Шеченківський);
ІІІ – Андрій Чигорка (Горішні Плавні).

42 кг
І – Євген Рудченко («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Ярослав Коломієць («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Ярослав Босий («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Богдан Денисов («Ніка», Кропивницький).

46 кг
І – Ігор Лапа («Ніка», Кропивницький);
ІІ – Ярослав Горпинченко («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Олександр Хорошко («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Дмитро Тесцов (КДЮСШ №3, Кропивницький).

+46 кг
І – Ярослав Ляшенко («Ніка», Смоліне);
ІІ – Данило Шевченко («Ніка», Смоліне);
ІІІ – Олександр Жалінський («Ніка», Кропивницький);
ІІІ – Олександр Годунко («Ніка», Кропивницький).