ПриватБанк допоможе кропивничанам стати чарівниками

Уже сьогодні кожен кропивничанин може дозволити собі придбати вподобані меблі, а оплачувати їх вартість згодом і рівними частинами

0
561
views

Аби кожен кропивничанин міг відчути себе справжнісіньким чарівником і при цьому не вийти за рамки сімейного бюджету, ПриватБанк пропонує скористатись унікальними послугами – «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка».

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку в Кіровоградській області.

«Більше 400 магазинів Кіровоградщини активно співпрацюють з нами за програмами “Оплата частинами” та “Миттєва розстрочка”, – розповіла керівник напрямку «Еквайринг» Кіровоградської філії ПриватБанку Олена Стоян. – Ці унікальні програми дозволяють будь-якому клієнту, у якого є картка ПриватБанку, оплатити в момент покупки не всю вартість покупки, а лише її частину. Решта суми розбивається рівними частинами на кілька місяців».

До партнерів ПриватБанку, які пропонують товар на виплат, долучився меблевий магазин «7+Я», що на вулиці Покровській, 48а, і відтепер працює за програмами «Оплата частинами», «Миттєва розстрочка» та «Бонус Плюс» (1% від суми покупки клієнт отримує на свій бонусний рахунок).

Уже сьогодні кожен кропивничанин може дозволити собі придбати вподобані меблі, а оплачувати їх вартість згодом і рівними частинами: протягом наступних трьох місяців – без прихованих комісій і з відсотковою ставкою лише 0,01% на рік або до 24 місяців з відсотковою ставкою 2,9% щомісячних. Кредит оформляється автоматично просто біля каси, а договором з усіма необхідними реквізитами при цьому стає чек.

«Я лише розпочала працювати в партнерстві з ПриватБанком, але маю розуміння, що така співпраця лише на користь і нам, і клієнтам, – зазначила власниця магазину «7+Я» Людмила Луговська. – Тепер наші клієнти мають змогу користуватися меблями уже зараз, а оплачувати згодом. Крім того, у переддень новорічних свят, а саме до 31 грудня, ми пропонуємо, крім бонусного 1 відсотка, ще й знижку до 700 гривень на кожен товар».

Сервіс «Оплата частинами» пропонують більше 400 закладів Кіровоградщини різного напрямку – від магазинів продуктів харчування і побутової техніки до ювелірних виробів і туристичних фірм. Крім того, придбати товари за цією програмою можна і в численних інтернет-магазинах – партнерах ПриватБанку.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.