ПриватБанк визнали найкращим українським брендом

Банк отримав нагороду, яку щорічно вручають найбільш успішним роботодавцям

776
кількість переглядів

ПриватБанк визнали одним із кращих українських брендів на ринку праці за підсумками щорічного конкурсу HR-brand Ukraine 2018, який проводить HeadHunter Україна.

Про це CBN поінформували в прес-службі регіональної філії ПриватБанку.

Завдяки інноваційному проекту «Онлайн-практика» ПриватБанк зайняв перше місце в номінації «Україна» та переміг за підсумками голосування номінантів конкурсу.

«За допомогою програми «Онлайн-практика» банк набирає до третини нового персоналу до наших відділень та контакт-центрів на масові професії з більш ніж 600 навчальних закладів України, – говорить керівник Дирекції з HR та корпоративного управління ПриватБанку Олена Гавура. – Крім можливості потрапити до кадрового резерву ПриватБанку, практика допомагає студентам навчатися комфортніше та за бажання отримати нові знання та навички в затребуваних на ринку праці професіях».

Онлайн-практика – це інноваційна система проходження практики, що дозволяє отримати реальні знання та практичні фахові навички з фінансів та інших спеціальностей, не витрачаючи часу на пересування містом і паперові формальності.

Студенти-практиканти самостійно планують період і місце занять, аби опановувати цікаву й сучасну теоретичну програму та виконувати практичні операції. За результатами практики студенти отримують офіційний сертифікат з оцінками, а найуспішніші – пропозиції актуальних вакансій у ПриватБанку.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.