У Кропивницькому назвали імена переможців конкурсу «Посадовець року-2018» (ФОТО)

Конкурс в обласному центрі проходить вдруге

1362
кількість переглядів

Учора, 7 грудня, у міській раді Кропивницького під час урочистостей, присвячених Дню місцевого самоврядування, підбили підсумки другого конкурсу «Посадовець року».

Про це CBN поінформували в прес-службі міської ради.

У конкурсі, який тривав впродовж місяця, взяли участь керівники та спеціалісти виконавчих органів міської та районних в місті рад.

У номінації «Керівник року» кращою стала начальник відділу персоніфікованого обліку та пільг управління соціального захисту населення Подільської районної у місті ради Тетяна Крамаренко, а у номінації «Спеціаліст року» переміг Володимир Поповічев, головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури.

У номінації «Лідер он-лайн голосування», в якому взяли участь 2215 осіб, найбільше голосів на свою підтримку зібрала головний спеціаліст-державний реєстратор відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Ольга Гончаренко.


О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.