У Кропивницькому вiдбувся захiд, присвячений загиблим на війні спiвробiтникам СБУ

У вiйнi з Росiєю загинули 27 спiвробiтникiв української спецслужби

1503
кількість переглядів

Сьогоднi, 8 грудня, у рамках всеукраїнського благодiйного туру колектив Нацiональної Академiї Служби безпеки України презентував у Кропивницькому виставу-реквiєм «Вiйна без строку…», присвячену загиблим на сходi країни спiвробiтникам української спецслужби та виставку художнiх робiт «Невидима варта» авторства офiцера академiї Лесi Шиденко, повiдомляє кореспондент CBN.

Вистава-реквiєм «Вiйна без строку…» розповiдає про життєвi iсторiї героїв, якi загинули, боронячи незалежнiсть i територiальну цiлiснiсть України. Прем’єра вистави вiдбулася два роки тому в Києвi та не лишила глядачiв байдужими до побаченого.

«Невидима варта» виношувалася мною довго. Я знала особисто хлопцiв, якi загинули…знала, що треба якось допомагати їхнiм родинам i вирiшила писати портрети, адже за фахом я художник. Я вдячна усiм дружинам i мамам за те, що вони йшли на контакт»,- розповiла автор виставки художнiх робiт «Невидима варта», спiвробiтниця СБУ Леся Шиденко.

Кропивницький – 23 мiсто, в якому вiдбувається цей захiд, загалом в його рамках зібрали близько 900 тисяч гривень. Цього дня в обласнiй фiлармонiї кропивничанам вдалося зiбрати 21 тисячу 815 гривень. Всi зiбранi кошти передадуть до обласного госпiталю для ветеранiв вiйни та спрямують на реабiлiтацiю учасникiв бойових дiй на сходi України.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.