У Кропивницькому вiдбувся захiд, присвячений загиблим на війні спiвробiтникам СБУ

У вiйнi з Росiєю загинули 27 спiвробiтникiв української спецслужби

1941
кількість переглядів

Сьогоднi, 8 грудня, у рамках всеукраїнського благодiйного туру колектив Нацiональної Академiї Служби безпеки України презентував у Кропивницькому виставу-реквiєм «Вiйна без строку…», присвячену загиблим на сходi країни спiвробiтникам української спецслужби та виставку художнiх робiт «Невидима варта» авторства офiцера академiї Лесi Шиденко, повiдомляє кореспондент CBN.

Вистава-реквiєм «Вiйна без строку…» розповiдає про життєвi iсторiї героїв, якi загинули, боронячи незалежнiсть i територiальну цiлiснiсть України. Прем’єра вистави вiдбулася два роки тому в Києвi та не лишила глядачiв байдужими до побаченого.

«Невидима варта» виношувалася мною довго. Я знала особисто хлопцiв, якi загинули…знала, що треба якось допомагати їхнiм родинам i вирiшила писати портрети, адже за фахом я художник. Я вдячна усiм дружинам i мамам за те, що вони йшли на контакт»,- розповiла автор виставки художнiх робiт «Невидима варта», спiвробiтниця СБУ Леся Шиденко.

Кропивницький – 23 мiсто, в якому вiдбувається цей захiд, загалом в його рамках зібрали близько 900 тисяч гривень. Цього дня в обласнiй фiлармонiї кропивничанам вдалося зiбрати 21 тисячу 815 гривень. Всi зiбранi кошти передадуть до обласного госпiталю для ветеранiв вiйни та спрямують на реабiлiтацiю учасникiв бойових дiй на сходi України.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.