На Кiровоградщинi змусили «горе»-батькiв сплатити 116 мільйонів гривень алiментiв

Щодня державнi виконавцi працюють для того, щоб забезпечити гiдне дитинство дiтям, про яких забули їх власнi батьки

603
кількість переглядів

На Кiровоградщинi державнi виконавцi змусили «горе»-батькiв сплатити майже 116 млн грн алiментiв.

Про це CBN поiнформували в прес-службi обласної юстицiї.

Щодня державнi виконавцi працюють, щоб забезпечити гiдне дитинство дiтям, про яких забули їх власнi батьки. Для цього застосовують рiзноманiтнi заходи впливу. Йдеться i про обмеження боржникiв у правах, i про арешти майна чи банкiвських рахункiв.

Тих злiсних неплатникiв, якi ведуть аморальний спосiб життя або принципово не хочуть офiцiйно працевлаштовуватись, притягують до адмiнiстративної вiдповiдальностi.

З початку року в рамках iнiцiативи #ЧужихДiтейНеБуває 4 480 боржникiв обмежили в можливостi виїзду за межi України, а ще 4 516 осiб втратили право користуватися автiвками.

Нещодавно одного кропивничанина позбавили водiйського посвiдчення за борги перед власною дитиною. Пiсля зустрiчi з патрульними полiцейськими чоловiк сплатив близько 30 тис грн боргу, а все через те, щоб залишити за собою право керувати транспортом.

Також одним iз останнiх нововведень у законодавствi стало введення штрафних санкцiй для безвiдповiдальних батькiв, якi впродовж тривалого часу ухилялися вiд утримання власних дiтей.

Пiсля арешту майна недобросовiсний батько з Кропивницького знайшов майже 47 тис грн на сплату боргу з алiментiв i штрафу.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.