У Кропивницькому СБУ блокувала ретрансляцію телеканалів країни-агресора

Служба безпеки України звертається до жителів регіону повідомляти до Управління СБУ в Кіровоградській області про подібні випадки

649
кількість переглядів

Співробітники Служби безпеки України блокували у Кропивницькому ретрансляцію заборонених в нашій країні російських телевізійних каналів.

Про це CBN поінформували в прес-центрі У СБУ в області.

Правоохоронці встановили, що один з місцевих провайдерів нелегально надавав жителям обласного центру послуги з ретрансляції восьми телеканалів країни-агресора.

Вказаний контент не входить до Переліку іноземних програм, зміст яких не відповідає вимогам вітчизняного законодавства та Європейської конвенції про транскордонне телебачення.

За інформацією СБУ, спецслужби РФ використовують функціонування російських телеканалів в Україні для поширення дезінформації та провокативних матеріалів, спрямованих на загострення суспільно-політичної ситуації в нашій державі.

Співробітники СБУ повідомили Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення щодо правового регулювання та застосування адміністративно-правових санкції до порушника ліцензійних умов.

Служба безпеки України звертається до жителів регіону повідомляти до Управління СБУ в Кіровоградській області про виявлення в ефірах регіональних провайдерів програмної послуги (кабельне телебачення) російських телеканалів.

Інформацію можна надавати за номером гарячої лінії (0522) 36-13-06, 067-567-58-44 чи на електронну поштову скриньку usbu_kvg@ssu.gov.ua або безпосередньо Нацраді з питань телерадіомовлення.

Інформацію, що надійде до Служби безпеки України, ретельно перевірять.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.