Юстиція Кіровоградщини попереджає «аліментників» про штрафи та арешт майна

У головному територіальному управлінні юстиції у Кіровоградській області відбулася прес-конференція з питань роботи виконавчої служби

314
кількість переглядів
Вадим Гуцул

Завдяки державній ініціативі «Чужих дітей не буває» на теренах області стягнули 115 мільйонів гривень на користь 16 тисяч дітей.

Про це на прес-конференції повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області Вадим Гуцул, сьогодні, 10 грудня, передає кореспондент CBN.

За весь 2017 рік стягнули 65 мільйонів гривень. Такі зміни стали можливі завдяки вступу в дію другого пакету законів у рамках державної ініціативи «Чужих дітей не буває».

Органи юстиції зараз опрацьовують механізми вилучення документів на право водіння автомобіля у безвідповідальних батьків, адже таке покарання теж передбачено Законом.

Першій випадок конфіскації та примусового продажу авто стався у Фортечному районі Кропивницького. Власник автомобіля кілька років ухилявся від участі в спільному утриманні малолітньої дитини. Тепер його авто знаходиться на штрафмайданчику та готується до продажу через державне підприємство СЕТАМ.