Жителька Кіровоградщини шукає брата, якого не бачила 50 років

Жінка каже, мама розлучилася з першим чоловіком і переїхала в Україну, а син Сергій лишився з батьком

596
кількість переглядів

Любов Попович, «Кіровоградська правда»

Олена Шевчук (на фото) із Гайворона розшукує рідного брата по батькові Сергія Козака, якого бачила майже п’ятдесят років тому ще маленькою дівчинкою. Розлучення батьків розділило й дітей. Нині жінка просить усіх небайдужих допомогти їй знайти рідну людину.

– Моя мама – Віра Камлюк 1938 року народження, раніше жила у Білорусії. Там вийшла заміж за Бориса Козака. Жили у військовому містечку біля селища Гатове, очевидно він був військовим. У них народився син Сергій, – розповідає «КП» скупу життєву історію Олена Шевчук.

Жінка каже, мама розлучилася з першим чоловіком і переїхала в Україну, а син Сергій лишився з батьком.

– Із моїх дитячих спогадів, Сергій шкутильгав на одну ногу, бо вона була трохи коротшою. Він, можливо, 1958-59 року народження, точно не знаю, – ділиться співрозмовниця «КП» і додає, мама потім ще виходила заміж. В Олени є ще середній брат, рідний по батькові, і молодший – по мамі. – Середній поїхав десь у Росію на заробітки і зник. А з молодшим ми спілкуємося.

Розповідаючи історію сім’ї, жінка каже, ніколи мама не згадувала і нічого не розповідала про першого сина Сергія.

– Не знаю, чому так було. Може така тема була, що про неї не говорили. Я маму за це не засуджую. Вона померла тридцять років тому, мені було всього двадцять. Може якби була старша, то більше б цікавилася, розпитувала, – скрушно нарікає Олена Шевчук і додає, дуже сподівається, що все-таки розшукає старшого брата Сергія. – Вік у нього уже такий, що може допомога потрібна, та й треба тягтися один до одного, родичатися. Де він може бути, чи в Білорусії, чи в Україні – не знаю. Зараз роблю запити у Білорусь, може, там є якісь відомості.

Олена Шевчук сподівається, можливо, її брат Сергій Козак живе зовсім поряд – у Кіровоградській області.

– Може, він живе в Кіровоградській області, хтось знає його. У нього особлива прикмета – з дитинства шкутильгає на ногу. Дуже сподіваюся, що хтось його знає і повідомить мені, – мріє жінка і просить повідомити будь-яку інформацію до редакції «КП».

Номери телефонів: (066)374-32-59, (097)614-19-29.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.