Дитсадок у Компаніївському районі отримав нове приміщення

Діти та працівники закладу задоволені умовами

634
кількість переглядів

У Компаніївському районі на базі Живанівського відділення комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» відкрили відремонтований дитячий садок.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

На реконструкцію та обладнання кімнат для різновікової групи дітей використали майже 1,5 мільйони гривень із селищного бюджету Компаніївської ОТГ. Створили всі необхідні умови для перебування та навчання дошкільнят. Тут є навчальна та ігрова кімнати, спальня, кухня з їдальнею, роздягальня, санітарні та господарські приміщення. Діти та працівники закладу задоволені умовами.

Голова райдержадміністрації Олександр Мороз разом з Компаніївським селищним головою ОТГ Олександром Маслюковим урочисто відкрили заклад та вручили подарунки.

«Ця подія є свідченням успішної реформи децентралізації та злагодженої роботи працівників селищної рад, її депутатського корпусу. Ми ще раз переконуємося у тому, що ця реформа знаходить підтримку у громадах, адже завдяки їй розвивається інфраструктура, поліпшується матеріальна база закладів соціальної сфери, покращується якість життя громади», – зазначив голова райдержадміністрації.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.