Новоукраїнська ОТГ претендує на міжнародний статус

Мінсоцполітики наразі розробляє законодавчі акти, що передбачають додаткове фінансове стимулювання тих громад, які отримають відзнаку

533
кількість переглядів

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Урядом України оприлюднив перелiк мiст та громад, якi першими вiд України претендують на мiжнародний статус «Громади, дружньої до дiтей та молодi».

Про це CBN поiнформували в прес-службi обласної ради.

До цього перелiку увiйшли шiсть мiст та шiсть громад України, серед яких i Новоукраїнська об’єднана територiальна громада Кiровоградської областi.

Заступник Мiнiстра соцiальної полiтики з питань європейської iнтеграцiї Олександра Чуркiна зазначила, що головним чинником цiєї iнiцiативи є бажання молодi та кожного мешканця громади бути серед тих, хто робить свою громаду ближчою до дiтей та молодi.

Важливим чинником цiєї iнiцiативи є навчання – як врахувати думку один одного при формуваннi єдиної загальної системи, яка буде сприяти дiтям i молодi розвиватись так, як вони бажають i будувати свою громаду, як вони це бачать.

Україна є першою країною, яка визнала цю iнiцiативу як нацiональний прiоритет.

Мiнсоцполiтики наразi розробляє законодавчi акти, що передбачають додаткове фiнансове стимулювання тих громад, якi отримають вiдзнаку «Громада, дружня до дiтей та молодi».

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.