У Кропивницькому профільна комісія погодила тимчасовий порядок надання землі ОСББ

Документ депутати розглянуть на найближчому засіданні міськради

370
кількість переглядів

Постiйна депутатська комiсiя з питань архiтектури, будiвництва, реклами, регулювання земельних вiдносин та охорони навколишнього природного середовища сьогодні, 17 грудня, погодила Тимчасовий порядок надання ОСББ у постiйне користування земельних дiлянок у Кропивницькому.

Найбільше уваги депутати приділили алгоритму проходження документами інстанцій, передає кореспондент CBN.

Комісія вирішила, що після отримання висновку управління архітектури та містобудування замовник подає документи на розгляд профільної депутатської комiсiї для погодження меж земельної ділянки, а вже потім на затвердження меж – заступнику міського голови.

Як наголосив голова комісії Олександр Шамардін, до жителів багатоквартирних будинків треба донести повну інформацію про надання земельної ділянки в постійне користування. Наприклад, що їм потрібно буде платити земельний податок, або право на постiйне користування земельною дiлянкою не передбачає право її забудови.

Це депутати уточнили в одному з пунктів положення: земельна ділянка надається ОСББ у постійне користування для будівництва й обслуговування багатоквартирного будинку без права будівництва (розміщення) будь-яких будинків та споруд. Її не можна передавати у користування іншим особам та зводити господарські споруди без дотримання вимог законодавства.

За словами голови правління ОСББ «Ізумрудний» Лідії Жабчик, отримання ОСББ у постiйне користування земельної дiлянки гарантує, що ніхто сторонній не зможе біля будинків нічого побудувати, а саме ОСББ – лише те, що буде корисно для утримання будинку.

Документ депутати розглянуть на найближчому засіданні міськради.