В юстиції Кіровоградщини заявили про зменшення випадків рейдерства в аграрному секторі

До обласного оперативного штабу протидії рейдерству в аграрному секторі за рік лише раз звернулися щодо рейдерства

322
кількість переглядів

За рік роботи на розгляді обласної комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному захопленню підприємств та оперативного штабу протидії рейдерству в аграрному секторі серед питань була лише одна справа, яка стосувалася рейдерського захоплення.

Про це сьогодні, 17 листопада, на засіданні комісії наголосив начальник головного теруправління юстиції в області Вадим Гуцул, передає кореспондент CBN.

В інших випадках заявники зверталися з питаннями цивільно-процесуального спору або питань процесуального характеру.

На переконання Вадима Гуцула, це говорить про активну протидію рейдерству як на законодавчому, так і виконавчому рівнях, яка призвела до зменшення кількості рейдерських захоплень. «У минулому році їх було набагато більше», – констатував начальник головного теруправління юстиції в області.

Комісія розглядала звернення щодо захоплення корпоративних прав агрофірми «Маріампольська» в Петрівському районі.

Рейдери спробували «за один день перетворити сільськогосподарський виробничий кооператив на товариство з обмеженою відповідальністю, що фактично відбувається мінімум за два місяці».

«Нами як фахівцями були проведені консультації та надана допомога в складанні скарги до міністерства юстиції. Ця скарга була розглянута і реєстраційні дії були скасовані. Навіть двічі. Бо рейдери ще намагалися боротися з міністерством юстиції», – розповів Вадим Гуцул.