Жителям Кіровоградщини розповіли про те, як відсвяткувати зимові свята і не збанкрутіти

«Лайфхаки від ПриватБанку: як відсвяткувати Новий рік та Різдво і не збанкрутіти»

670
кількість переглядів

Про ексклюзивні святкові пропозиції від банкірів сьогодні, 17 грудня, у прес-центрі CBN розповіли представники Кіровоградської філії ПриватБанку.

Аби кожен кропивничанин міг відчути себе справжнісіньким чарівником і при цьому не вийти за рамки сімейного бюджету, ПриватБанк підготував низку пропозицій, серед яких сервіси «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка».

«Оплата частинами» – це унікальний сервіс безвідсоткової розстрочки, який допоможе кожному українцеві. Сервісом можна скористатися в магазинах-партнерах. Сьогодні напевне немає товару, який неможливо купити в оплату частинами. Якщо говорити про магазини в Кропивницькому – їх дуже багато», – розповіла керівник напрямку «Еквайринг» Кіровоградської філії ПриватБанку Олена Стоян.

Більше 400 магазинів Кіровоградщини активно співпрацюють з банком за програмами «Оплата частинами» та «Миттєва розстрочка».
Сервіс пропонують заклади різного напрямку – від магазинів продуктів харчування і побутової техніки до ювелірних виробів і туристичних фірм. Крім того, придбати товари за цією програмою можна і в численних інтернет-магазинах – партнерах ПриватБанку.

Окрім сервісу «Оплата частинами», жителі Кіровоградщини можуть скористатися миттєвою розстрочкою.

«Це сервіс, який дозволяє за 30 секунд зробити омріяну покупку всього під 2,9% на місяць», – додала Олена Стоян.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.