Єдина пішохідна вулиця Кропивницького перетворилася на ковзанку, чистити поки не будуть (ФОТО)

Її обіцяють періодично посипати

0
1174
кількість переглядів

У Кропивницькому до новорічних та різдвяних свят від ожеледі очищають площу Героїв Майдану, проте вулиця Дворцова – єдина пішохідна в місті – залишиться закута в лід.

Як прокоментував CBN ситуацію директор КП «Універсал 2005» Віктор Панішко, лід на єдиній у місті пішохідній вулиці зчищати поки ніхто не планує.

«Спецтехніка туди зайти не може», тож вибивати лід треба вручну.

«Ожеледь уже примерзла. Її можна тільки зчищати. Не факт, що вона не піде разом з тим покриттям, що там є», – зазначив Віктор Панішко.

Він наголосив, що працівники підприємства періодично посипають вулицю за дорученням міського управління ЖКГ.

Розчищення тротуарів – зона відповідальності підприємств і установ, які знаходяться поруч. Як нагадав начальник спеціалізованої інспекції міськради Кропивницького Андрій Максюта, згідно зі статтею 152 КУпАП, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян-суб’єктів підприємницької діяльності – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Фотогалерея

Фото Григорія Зуба, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.