ПриватБанк вручив сучасне медобладнання Кіровоградській обласній дитячій лікарні (ФОТО)

Стати учасником акції «Звичайне диво», яка триватиме до 31 грудня, може кожен

1903
кількість переглядів

Напередодні Дня святого Миколая ПриватБанк та благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» подарували Кіровоградській дитячій обласній лікарні сучасне медичне обладнання – пульсоксиметр Rad 8 та шприцевий інфузійний насос SEP-21S Plus.

Про це CBN повідомили у прес-службі ПриватБанку на Кіровоградщині.

«Ми вдячні ПриватБанку за отримані нові, сучасні й так нам потрібні апарати, – розповів заступник головного лікаря Михайло Ліщиновський. – Пульсоксиметр допоможе нашим лікарям визначати насиченість кисню в крові дитини та розуміти, коли варто підключати до апарату штучної вентиляції легенів, контролювати роботу серця та легенів дитини під час вводу лікарських препаратів. Насос дасть змогу вводити надчіткі дози медичних препаратів, наркозу, хіміотерапії до крові пацієнтів. Цей апарат – на два шприци, що дуже важливо, адже ми матимемо змогу вводити одночасно два різних препарати або працювати для двох дітей одночасно».

«У рамках програми “Звичайне диво” ПриватБанк перерахував майже 2,6 млн грн для придбання медичного обладнання для дитячих обласних лікарень, – зазначила заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку Раїса Килимниченко. – І це ще не всі подарунки від нас, вранці 1 січня ми підемо разом з нашими друзями, компанією Mastercard, в кожну обласну дитячу лікарню України, щоб привітати маленьких пацієнтів зі святами. Понад 3000 дітей змушені зустрічати Новий рік у стінах медичних закладів. І наша підтримка та подарунки додадуть їм сил подолати усі хвороби. Ми вдячні нашим клієнтам, які долучилися до акції, та запрошуємо усіх, хто ще не з нами, зареєструватися, ще є час до 31 грудня».

Як повідомили у ПриватБанку, стати учасником акції «Звичайне диво», яка триватиме до 31 грудня, може кожен. Досить лише зайти зареєструватися за посиланням і розраховуватися у торговельно-сервісній мережі картками ПриватБанку. Після кожної покупки ПриватБанк буде перераховувати 1 грн на благодійність.

Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!» став переможцем у номінації «Всеукраїнська благодійність» національного конкурсу «Благодійна Україна-2017». Основними напрямками благодійності були та залишаються допомога дітям, хворим на рак, дитячим будинкам, бійцям, пораненим в АТО, та захисникам на фронті. Сьогодні у фонду понад 890 000 меценатів, які вже пожертвували на благодійні програми більше 98,8 млн грн.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.