Влада привітала зі святом вихованців дитбудинку в Кропивницькому (ФОТО)

В будинку дитини виховуються 73 дитини

906
кількість переглядів

У День Святого Миколая до вихованців Кіровоградського обласного спеціалізованого будинку дитини нового типу завітали гості з подарунками: перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко, представники головного управління Національної поліції області та управління поліції охорони в області, громадськість.

Про це CBN поінформували в прес-службі обласної державної адміністрації.

Малеча підготувала гостям святковий концерт. Діти розповідали вірші, співали пісень про Святого Миколая, танцювали та грали на музичних інструментах.

Сергій Коваленко подякував малюкам за чудовий концерт, привітав їх з Днем Святого Миколая, прийдешніми новорічними святами та вручив пакунки з солодощами. Окремо подякував колективу закладу за щоденну турботу про дітей.

Нині в Будинку дитини виховуються 73 дітей віком від народження до шести років. Більшість з них – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Також у закладі перебувають малюки з вродженими вадами та патологіями, які у супроводові батьків отримують реабілітаційні та лікувально-профілактичні послуги.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.