«Укрзалiзниця» скасувала зупинки кiлькох потягiв в Олександрiї

Змiни у графiку руху вiдбулись через те, що «Укрзалiзниця», постiйно вживає заходiв щодо прискорення пасажирських поїздiв

429
кількість переглядів

Зупинки потягiв на станцiї Олександрiя Одеської залiзницi скасували через те, що частина потягiв «максимально прискорено», а частина потягiв зупинялась для декiлькох пасажирiв, повiдомляють «Олександрiйськi новини».

Змiни у графiку руху вiдбулися через те, що «Укрзалiзниця» «постiйно вживає заходiв щодо прискорення пасажирських поїздiв, i поїзди курсують з оптимальною швидкiстю iз зупинками на вузлових станцiях районних та обласних центрiв, що генерують значний пасажиропотiк».

У графiку руху пасажирських поїздiв на 2018/2019 рiк на станцiї Олександрiя передбачили зупинку 11 пар пасажирських поїздiв, у тому числi київського напрямку, а саме: №75/76 Кривий Рiг – Київ, №83/84 Київ – Марiуполь, №116/136 Київ – Покровськ, Бердянськ, №731/732 Київ – Запорiжжя, №733/734 Київ – Покровськ.

Також у новому графiку руху пасажирських поїздiв, який ввели в дiю з 9 грудня, пасажирським поїздам №11/12 Київ – Новоолексiївка та №79/80 Київ – Днiпро надали категорiю «Нiчний експрес», для чого цi потяги максимально прискорили, у тому числi за рахунок скасування зупинок i на станцiї Олександрiя.

Вiдповiдно до проведеного аналiзу кореспонденцiї пасажиропотокiв встановили, що за п’ять мiсяцiв 2018 року посадка/висадка пасажирiв на станцiї Олександрiя становила по поїзду №11/12 Київ – Новоолексiївка два-три пасажири в кожному напрямку, по поїзду №79/80 Київ – Днiпро – сiм пасажирiв у кожному напрямку. Цi зупинки скасували.

«Враховуючи, що призначення додаткових зупинок потягу збiльшує час прямування цього потягу в середньому до п’яти хвилин у кожен бiк, що впливає на його маршрутну швидкiсть, призначення зупинок пасажирським поїздам №11/12 Київ – Новоолексiївка та №79/80 Київ – Днiпро не вбачається можливим iз технiчних причин», – повiдомляє департамент iнформполiтики АТ «Укрзалiзницi».