На Кіровоградщині чоловік убив свою дружину через посиденьки з подругою

Жінка померла від розриву селезінки

3339
кількість переглядів

20 червня 2018 року раніше не судимий, непрацюючий житель Олександрії підійшов до своєї дружини, яка сиділа на лавці біля вхідних дверей гаражу, та тричі вдарив її кулаком.

Ви є у телеграмі? Підпишіться на наш канал (ми його вважаємо окремим ЗМІ, бо часто повідомляємо про те, про що на сайті не пишемо), щоб не пропустити нічого важливого або цікавого. Посилання для підписки (також можна відправити одному чи кільком друзям): https://t.me/+UMFMYCwpDGknDZo1

Матеріали справи опубліковані в Єдиному державному реєстрі судових рішень, передає кореспондент CBN.

Чоловік спричинив дружині тілесні ушкодження у вигляді закритої тупої травми черевної порожнини: розрив селезінки тощо.

Від отриманих тілесних ушкоджень потерпіла відразу втратила свідомість, її госпіталізували до лікувального закладу. Того ж дня в Олександрійській міській лікарні №1 жінка померла.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні злочину визнав частково. Він пояснив, що у день трагедії прийшов з рибалки додому. Дружина вже була п’яна. Він готував їжу, відпочивав у будинку. Вийшовши у двір побачив, що там знаходилися його дружина та її знайома. Вони розпивали алкоголь. Між ним та дружиною виникла сварка, під час якої він перекинув стілець. Подруга жінки пішла додому, а він спустився до річки.

Потім чоловік бачив, як дружина йшла в туалет і впала на цеглу, яка там знаходилася. Але встала сама, сіла на пеньок і закурила. Згодом дружина в будинку сиділа за комп’ютером, а чоловік дивився телевізор.

Коли він в черговий раз вийшов на подвір’я, то теща разом із його дружиною сиділи на лавці і розмовляли. Він пішов на річку, а коли повернувся, то дружина п’яна лежала на лавці. Чоловік розізлився на неї і вдарив два рази по тулубу рукою. Теща вибігла з будинку з тарілкою в руках і розбила тарілку об його голову. Він відразу зайшов у будинок. Через деякий час, коли вийшов у двір, побачив швидку допомогу, яка забрала дружину в лікарню.

Наступного дня він дізнався, що дружина померла. Він не хотів, щоб так сталося. Йому не віриться, що він наніс такі тяжкі травми дружині. Жалкує про вчинене.

Матір загиблої розповіла на суді, що вони сиділи разом із донькою на лавці біля гаражу будинку і розмовляли. Донька на стан здоров’я не скаржилася. З будинку вийшов обвинувачений – у нетверезому стані – й сів навпроти них. Вона зайшла в будинок, а донька залишилася на лавці. З кухні жінка почула три глухі удари, які лунали з двору. Матір зрозуміла, що доньку вдарили і відразу вибігла в двір з тарілкою в руці. Вона вдарила обвинуваченого тарілкою по голові, тарілка розбилася. Донька лежала на лавці і не рухалася.

Крім доньки та обвинуваченого, у дворі нікого не було. Були випадки, що обвинувачений і раніше бив дружину, але вона продовжувала з ним проживати.

Матір загиблої лишилася з п’ятьма онуками.

Подруга загиблої розповіла, що у день вбивства прийшла з пляшкою горілки в гості. Спочатку вони випивали у дворі, а потім разом пішли до річки і там відпочивали. Протягом цього часу лише ненадовго відлучалася додому, а потім знову повернулася. Вони купалися в річці, подруга на стан здоров’я не скаржилася, не падала. Коли вони повернулися додому до подруги, то вдома була її мати, яка почала кричати на них за те, що жінки були п’яними. З хати також вийшов обвинувачений, який був у поганому настрої.

Вона переодяглася і пішла додому. Наступного дня дізналася, що чоловік убив дружину. Раніше подруга їй скаржилася, що чоловік її бив за те, що вона вживала алкогольні напої. Жінка бачила на її тілі синці.

11 грудня 2018 року Олександрійський міськрайонний суд визнав чоловіка винним у вчиненні вбивства і призначив покарання у виді позбавлення волі на сім років.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.