Екс-голова Кіровоградської ОДА: «Потрібно звертати увагу на потреби українців»

Навіть перед святами люди мають депресивних настрій через високі ціни та нестачу грошей

619
кількість переглядів

Голова партії «Основа», колишній голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко вважає, що головна політика партії – орієнтування на те, що необхідно українцям, а не на те, що радить МВФ за кордоном.

Про це чора Андрій Ніколаєнко заявив під час робочого візиту до Олександрії вчора, 21 грудня, передає кореспондент CBN.

Візит голови партії розпочався з центрального ринку Олександрії, де він зміг побачити, як живуть олександрійці, їхні настрої та перспективу не лише для міста, а й для України в цілому.

«Ми дізнались, що навіть перед новорічними святами люди мають депресивний настрій через високі ціни та нестачу грошей. Для себе я поставив завдання: забезпечити можливості для тих людей, які важко і багато працюють для України і при цьому мало отримують», – зазначив Андрій Ніколаєнко.

Голова партії також завітав на Катеринославську меблеву майстерню, де поспілкувався з робітниками та на власні очі побачив роботу підприємства. На підприємстві працює майже 500 робітників. Андрій Ніколаєнко привітав їх з прийдешніми святами та побажав більшої заробітної плати.

«Цим підприємством ми показуємо, що Україна може виробляти якісну продукцію. Вона може створювати експортний потенціал в таких галузях, які сьогодні представляли виробництво матраців, тобто, це легка промисловість. Це – та частина економіки України, яка з одного боку потребує велику кількість робочих рук, а для такого міста, як Олександрія і взагалі для України це сьогодні вкрай необхідно, щоб українці мали можливість працювати тут, а не їхали в Польщу і створювали там ці робочі місця», – розповідає він.

За його словами для партії «Основа» головна мета – правильна державна економіко-орієнтована політика.

«Не потрібно орієнтуватися на слова МВФ, на те, що радять за кордоном, а звертати увагу лише на те, що необхідно українцям», – зауважив Ніколаєнко.

Заступник голови партії Ярослав Арсірій повідомив, що показники заробітних плат Олександрії порівняно з сусідніми містами досить непогані.

«Як засвідчив сьогоднішній візит на одне з підприємств із виробництва матраців, які реалізовуються не тільки в Україні, а й за кордоном, то це – приклад того, що навіть в тих важких умовах, які є в Україні, існують осередки, в яких бізнес ще розвивається. Щоб зробити більше таких бізнес-осередків партія “Основа” створила програму економічного розвитку для країни, і в першу чергу ми мусимо прийти до влади для того, щоб цю програму втілити в життя, змінити правове поле, щоб воно було більш привабливе для інвесторів», – розповідає заступник голови партії.

За словами керівника обласної організації політичної партії «Основа» Валерія Авксентьєва, Кіровоградщина особливо не відрізняється проблемами від інших областей та й України в цілому.

«В нас є ряд проблем, які треба вирішувати, як в Кіровоградській області так і в Україні. Це економічні проблеми, проблеми робочих місць і ще багато чого, що потрібно вирішити якомога швидше», – додає він.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.