На Кіровоградщині не допустили до реалізації більше 9 тонн продуктів

За 11 місяців поточного року провели 344626 експертиз та 725580 досліджень на ринках

632
кількість переглядів

За результатами проведених досліджень Держпродспоживслужби області до реалізації не допустили харчові продукти та сировину загальною вагою 9 тонн 228 кг.

Про це CBN поінформували в прес-службі Держпродспоживслужби області.

Державні лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи області за 11 місяців поточного року провели 344626 експертиз та 725580 досліджень на ринках. За результатами проведених досліджень до реалізації не допустили харчові продукти та сировину загальною вагою 9 тонн 228 кг.

Реалізацію молока і молокопродуктів загальною вагою 3 тонни 318 кг не допустили через незадовільні органолептичні показники, а саме: гіркий присмак, підвищений рівень кислотності, ІІІ ступінь чистоти, порушення правил торгівлі (у 380 випадках була припинена реалізація молока у використаних пластикових пляшках). Утилізували 44 кг молока, отриманого від хворих на мастит корів.

Риба з прісноводних водоймищ (сумарна вага 183 кг), яку також утилізували, мала незадовільні органолептичні показники.

З цієї ж причини власникам повернули 1 тонну 625 кг овочів для використання в домашньому господарстві як корм для тварин. У той же час овочі і фрукти вагою 3 тонни 977 кг утилізували на підставі виявлення підвищеного рівня нітратів та незадовільних органолептичних показників – продукція уражена хворобами, гнила.

До продажу не допустили 98 кг олії. З них 92 кг реалізовувалися у використаних пластикових пляшках, що є порушенням правил торгівлі, весь продукт повернули власнику. 6 кг утилізували через незадовільні органолептичні показники.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.