ПриватБанк рекомендує жителям Кіровоградщини зберігати цінності у банківських сейфах

Дбати про безпеку та схоронність цінних речей треба не лише під час відпусток

291
кількість переглядів

ПриватБанк рекомендує жителям Кіровоградщини на новорічно-різдвяні свята довіритися професіоналам та передати всі клопоти щодо зберігання цінностей у банківських сейфових скриньках.

Про це CBN поінформували в прес-службі Кіровоградської філії ПриватБанку.

«Цього року ми оновили та розширили депозитарій, який знаходиться у головному відділенні Кіровоградської філії ПриватБанку, що по вул. Преображенській, 26/70, збільшивши кількість скриньок та підвищивши ступінь захисту, – повідомила керівник напрямку обслуговування індивідуальних VIP-клієнтів Кіровоградської філії ПриватБанку Олена Гаврилюк. – Нові сейфи сертифіковані відповідно до вимог європейських стандартів безпеки, заведені нові ключі доступу».

Кожна сейфова скринька має два замки, які відкриваються при одночасному повороті двох ключів, один з яких знаходиться у клієнта, а інший – у банкіра. Така система гарантує збереження майна у випадку крадіжки чи втрати ключа від скриньки

Навіть якщо будинок обладнаний сейфом, ніхто не може гарантувати повну безпеку речей, які будуть в ньому зберігатися. Адже домашні сейфи не захищені від злому або крадіжки, а пожежа чи погодні катаклізми здатні назавжди знищити чи пошкодити найцінніше. ПриватБанк забезпечить повну схоронність майна і гарантує таємницю відомостей про клієнта і про проведені операції з сейфом.

Послугами депозитарію можна скористатись не лише у Кропивницькому: у регіональному управлінні (вул. Преображенська, 26/70), відділенні «Богдана Хмельницького» (вул. Преображенська, 2), відділенні «Перспективному» (вул. В. Перспективна, 8) та у VIP-центрі (вул. 50 років Жовтня, 1а).

Сейфовими скриньками обладнані також відділення №40, що у м. Світловодську (вул. Героїв України, 58) та у Олександрійському відділенні (пр-т Соборний, 122).