У Кропивницькому нагородили переможців конкурсу про запобігання насильству

Між собою змагалися 14 школярів

809
кількість переглядів

Сьогодні, 26 грудня, в приміщенні головного територіального управління юстиції у Кропивницькому відбулося нагородження школярів за участь у конкурсі зі створення ескізів графіті на тему «#ЗапобігтиНасильству», передає кореспондент CBN.

Всього в конкурсі взяли участь 14 школярів, з яких п’ятеро посіли перші місця. Всім дітям подарували солодощі та значки «Я маю право».

У номінації «Актуальне» перемогла Аріна Бурлакова, «Символ конкурсу» – Аліна Леонтьєва, «Ідея» – Валерія Куницька, переможець в номінації «Меседж» – Павло Янковий.

Всі роботи переможців планують розмістити у людних місцях обласного центру.

«Про права дітей ми опікуємося дуже багато і дуже багато цьому присвячено ініціатив. Ми хочемо, щоб в нашій країні люди себе відчували захищеними», – зазначила заступник Міністра юстиції з питань державної виконавчої служби Світлана Глущенко.

Нагадаємо, у Кропивницькому серед школярів стартував конкурс створення ескізів графіті на тему «#ЗапобігтиНасильству».

Конкурс проводять за ініціативи Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області й громадських організацій «Асоціація жінок України «Дія», «Серця матерів та ветеранів війни Кропивницького», «Територія успіху».

На творців кращих робіт чекає візит до Верховної Ради України та Міністерства юстиції України.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.