«Опора» заявляє про дочасний старт виборчої кампанії на Кіровоградщині

Юридично передвиборча агітація має існувати лише в межах виборчого процесу

841
кількість переглядів

Агітація в рамках кампанії з виборів Президента України розпочалася ще до офіційного старту на Кіровоградщині.

Це зафіксували представники громадянської мережі «Опора» в області, про що і розповіли сьогодні, 27 грудня, під час прес-конференції, повідомляє кореспондент CBN.

Як зазначила координаторка спостереження за виборами ГМ «Опора» в області Зоя Лебідь, за чотири місяці до старту передвиборчої кампанії Кіровоградщину встигли відвідати десять потенційних кандидатів на головний пост країни.

Про себе виборцям нагадали Дмитро Добродомов, Петро Порошенко, Андрій Садовий, Сергій Тарута, Олег Ляшко, Роман Безсмертний, Олександр Шевченко, Валентин Наливайченко, Арсеній Яценюк та Анатолій Гриценко.

Найбільш активно з’являлися у друкованих ЗМІ матеріали з прізвищами Тимошенко, Порошенка, Ляшка, Тарути та Садового, а їхні команди використовували зовнішню рекламу.

Останнім часом свою активність підвищили Вадим Новінський, Олександр Вілкул та Юрій Бойко.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.