Представник Кіровоградщини став абсолютним чемпіоном України зі скелелазіння

Ярославу Ткачу не було рівних серед юнаків 2001 - 2002 років народження

976
кількість переглядів

Чемпіонат України зі спортивного скелелазіння серед школярів проходив у Кременчуку, повідомили СВN у Кіровоградській обласній федерації альпінізму та скелелазіння.

У змаганнях взяли участь 195 найсильніших спортсменів із дев’яти регіонів України: Дніпропетровської, Кіровоградської, Сумської, Донецької, Луганської, Полтавської, Харківської, Волинської областей та Києва.

Чемпіонське звання у вправах на швидкість і трудність та в багатоборстві здобув спортсмен збірної Кіровоградської області, учасник літніх юнацьких Олімпійських ігор Ярослав Ткач. Всього до складу команди Кіровоградщини входили 12 спортсменів.

У особистому заліку серед спортсменів 2001 – 2002 років народження Валерія Гончарук стала першою у швидкості та багатоборстві й здобула срібло у складності. Ніл Плохов фінішував другим у вправі на швидкість й посів третє місце в багатоборстві.

До десятки найсильніших скелелазів України також потрапили Дмитро Поляков, Матвій Єрофеєв, Роман Ковальчук, Катерина Рябоштан, Софія Чабан, Олександра Калмикова.

У командному заліку серед регіонів збірна команда Кіровоградщини стала найкращою у складності та завоювала срібні нагороди у багатоборстві.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.