У Кропивницькому сніг вивозитимуть на спеціальний приймальний майданчик

Майданчик розташований на вулиці Київській

828
кількість переглядів

За словами в. о. начальника ГУ ЖКГ Тетяни Савченко, сьогодні, 28 грудня, протягом дня грейдер розчищатиме проїжджі частини доріг на території мікрорайону Стара Балашівка, а сніг з площі Героїв Майдану, скверів та інших територій міста вивозитимуть на спеціальний майданчик, розташований на вулиці Київській.

Про це CBN поінформували в прес-службі міської ради.

Комунальна техніка всю ніч розчищала дороги міста від снігу та посипала складні ділянки транспортних магістралей протиожеледною сумішшю.

За інформацією Тетяни Савченко, минулої доби працівники КП «Універсал-2005» використали 150 тонн посипкового матеріалу, а на дорогах міста протягом ночі працювали 12 одиниць техніки.

«Всю ніч техніка розчищала магістральні дороги, зупинки громадського транспорту та пішохідні переходи, – сказала Тетяна Савченко. – Протягом доби на вулицях обласного центру працювали один навантажувач, чотири трактори, два самоскиди та п’ять піскорозкидувачів».

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.