У наступному році на Кіровоградщині 44 спортсмени отримуватимуть обласні стипендії

Водночас на засіданні обласної комісії підняли питання про підвищення розмірів стипендій, оскільки з часу їх затвердження минуло більше шести років

597
кількість переглядів

Таке рішення прийняли на засіданні обласної комісії з відбору претендентів на призначення стипендій для спортсменів Кіровоградської області – переможців та призерів Олімпійських, Юнацьких Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, Всесвітніх Універсіад, чемпіонатів світу, Європи та України. Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

У складі майбутніх стипендіатів – 20 спортсменів бейсбольної команди, яка у 2018 році вже 23 раз стала чемпіоном України, та 12 представників інвалідного спорту, котрі здобули перемоги і призові місця на чемпіонатах Європи та України. Серед них – добре відомі не лише в нашій країні, а й за її межами чемпіони та призери Дефлімпійських і Паралімпійських ігор Ірина Терещенко, Сергій Фомін, Олександр Костик, Дар’я Тарасенко, Анастасія Мисник, Ольга Свідерська, Андрій Деревінський та інші.

Розміри обласної стипендії різні та залежать від здобутків спортсмена і рівня спортивних змагань. Найбільшу щомісячну виплату отримуватимуть протягом січня-грудня 2019 року легкоатлет Олег Дорощук, який виборов бронзову медаль на недавніх Юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині, та плавець Андрій Деревінський – за перемогу у складі збірної України в змішаній естафеті комплексним плаванням на чемпіонаті Європи в Ірландії серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та фізичного розвитку та легкоатлетка Анастасія Мисник, яка здобула золоту медаль у штовханні ядра на чемпіонаті Європи (Франція) з легкої атлетики серед спортсменів з порушеннями розумового та фізичного розвитку.

Водночас на засіданні обласної комісії підняли питання про підвищення розмірів стипендій, оскільки з часу їх затвердження минуло більше шести років. Заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Уляна Соколенко повідомила, що такі зміни вже готуються.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.