По шляхопроводу Об’їзному у Кропивницькому зняли обмеження руху транспорту

Працюють усi чотири смуги руху

2873
кількість переглядів

Рух шляхопроводом по провулку Об’їзному у Кропивницькому здiйснюється у чотири ряди – по всiй ширинi дорожнього полотна.

Про це CBN поiнформували в прес-службi мiської ради.

Спецiалiсти ТОВ «Мостобудiвельний загiн №112»дотримали свого слова i забезпечили повноцiнний рух транспорту через мiст до Нового 2019 року.

Дорожники поклали чорновий шар асфальтобетону i забезпечили можливiсть руху автомобiлiв всiма чотирма рядами. Це важливо для органiзацiї нормального транспортного сполучення Лелекiвки, Новомиколаївки з iншими частинами мiста.

Чистове асфальтопокриття зроблять вже навеснi, пiсля настання сприятливих погодних умов. Зимовий час дорожники використають для виконання робiт пiд мостом, на його опорах i силових конструкцiях.

Вже сьогоднi, 29 грудня, працiвники КП «Електротранс» будуть облаштовувати на шляхопроводi лiнiї контактної мережi для вiдновлення руху електротранспорту. А перший тролейбус на вулицi Короленка жителi Новомиколаївки можуть зустрiчати вже 1 сiчня.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.