У Кропивницькому 1 січня 2019 року зміниться рух тролейбусів

В місті з'явиться мале транспортне кільце

2033
кількість переглядів

Тролейбусний рух у Кропивницькому в перший день 2019 року розпочнеться на одну годину пізніше – о 07.00, повідомляє CBN з посиланням на прес-службу КП «Електротранс».

Кропивничан просять врахувати зміну графіка роботи електротранспорту при плануванні своїх поїздок містом цього дня.

Також зазначимо, що напередодні нового року парк КП «Електротранс» поповнився п’ятьма тролейбусами з автономним ходом. Наразі техніка проходить необхідну технічну підготовку до роботи на маршруті.

За словами в.о. заступника міського голови Олександра Вергуна, вже після 8 січня можна очікувати виїзду нових тролейбусів на лінію.

Планується, що куpсуватимуть вони від вулиці Муpманської (кінцеву зупинку зроблять біля «АгроЕкспо») до Лісопаркової через 101-мікpоpайон, вулиці Яновського, Садову, Шевченка, Велику Пеpспективну, аеpопоpт, по вулиці Короленка до провулку Лісового. І за тим же маршрутом у звоpотньому напpямку.

«Буде таке мале міське транспортне кільце», – роз’яснив Олександр Вергун.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.