Володимира Шарана колеги визнали найкращим тренером року

Нагородження лауреатів почесних номінацій Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу пройде 12 січня 2019 року.

753
кількість переглядів

Всеукраїнське об’єднання тренерів визначилося з трійкою найкращих наставників Української-прем’єр Ліги 2018 року.

Володимир Шаран отримав найвищі оцінки від колег протягом року й став найкращим тренером УПЛ, повідомили СВN у прес-службі ФК «Олександрія».

Минулого року Всеукраїнське об’єднання тренерів з футболу започаткувало визначення найкращого тренера УПЛ за середніми оцінками тур за туром. Цьогоріч найкращим із середнім показником 4,38 виявився Володимир Шаран – головний тренер ФК «Олександрія». Друге місце за підсумками 2018 року зайняв Паулу Фонсека, а третім став Олександр Хацкевич.

Серед досягнень переможця:

– ФК «Олександрія» займає третє місце з невеликим відставанням від лідера;
– у минулому сезоні не потрапивши до другого етапу в шістку найкращих, в новому чемпіонаті команда вразила всіх стабільними результатами й гарною грою;
– за підсумками календарного 2018 року (завершення минулого сезону і перша частина поточного) ФК «Олександрія» йде третьою після грандів у списку найкращих команд України;
– чотири рази по ходу сезону Володимир Шаран визнавався найкращим в УПЛ за підсумками турів за версією Об’єднання.

Нагадаємо, що лауреатом призу Найкращому тренеру УПЛ в 2017 році був Роман Санжар (ФК «Олімпік»).

Нагородження цьогорічних лауреатів почесних номінацій (УПЛ, Перша ліга, Друга ліга, Аматори, Студенти) Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу планується провести в урочистій обстановці 12 січня 2019 року.

О 16:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.