Цього року в Кропивницькому планують почати процес тепломодернiзацiї

Мiсту вкрай необхiдна нова система теплозабезпечення

1145
кількість переглядів

Мiський голова Кропивницького Андрiй Райкович дав завдання пiдлеглим швидше переходити вiд теорiї до практичного виконання, адже мiсту вкрай необхiдна нова система теплозабезпечення.

Про це CBN поiнформували в прес-службi мiської ради.

«Ми повиннi вже переходити вiд слiв до реальних справ, – зауважив мiський голова. – Тепломодернiзацiя має початись. Для цього є можливiсть залучати українськi та мiжнароднi iнвестицiї, i ми маємо цим повноцiнно скористатися. 2019 рiк повинен стати переломним у вирiшеннi цього питання».

Також очiльник мiста наголосив на необхiдностi пришвидшити процес передачi майнового комплексу ТОВ «ЦНТI УНГА» у власнiсть мiста. Андрiй Райкович закликав вiдповiдальних за цей процес не зволiкати i врегулювати дане питання швидко та якiсно вже до кiнця опалювального сезону.

Ще одне надважливе для комунального блоку питання – це замiна каналiзацiйно-водопровiдної мережi пiд аркою по вулицi Левитського. В програмi обласного водоканалу замiни цiєї частини мережi немає, а востаннє ремонт тут проводився 15 рокiв тому, до того ж неякiсно, через що мережi почало проривати. Тому питання вирiшуватимуть силами бюджету мiста, щоб не заморозити будiвництво арки.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.