У Кропивницькому юні винахідники презентували наукові розробки та ідеї (ФОТО)

Дослідницькі роботи учнів стосувалися краєзнавства, екології та інноваційних технологій

1063
кількість переглядів

Учні 8-11 класів освітніх закладів Кропивницького, Олександрії та Нової Праги Олександрійського району презентували в ОДА свої наукові розробки та ідеї, які стосувалися краєзнавства, екології та інноваційних технологій.

Про це CBN поінформували в прес-службі ОДА.

19 грудня 2018 року школярі презентували свої винаходи в Маріїнському палаці на прийомі у Президента України Петра Порошенка.

Серед них кращі слухачі Кіровоградської Малої академії наук, переможці Всеукраїнських конкурсів інноваційних проектів: Антон Потєхін, Дар’я Гейко, Іван Гуленко, Анатолій Буртовий, Ілля Воронцов, Максим Гончаренко, Дар’я Руда.

Приміром, наймолодша з учасників зустрічі – восьмикласниця Новопразького НВК Дар’я Руда презентувала проект з використання екологічно чистих матеріалів для виробництва предметів гігієни, з яким здобула перемогу на ІХ етапі Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» 2018.

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко схвально оцінив ініціативи старшокласників та пообіцяв сприяння у їх реалізації.

«За чотири роки ми не тільки зберегли незалежність нашої країни, а й заклали підвалини успішної країни. Черга за вами. Нам потрібні нові ідеї, генерування нестандартних рішень, щоб Україна розвивалась. Ми станемо успішною країною в тому випадку, коли у нас на першому місці буде інтелектуальна складова», – відзначив очільник області.

В рамках зустрічі голова облдержадміністрації вручив школярам портативні накопичувачі інформації потужністю 1ТБ та солодощі.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.