На Різдво поліція Кіровоградщини працюватиме в посиленому режимі

6 та 7 січня на території області у 207 храмах відбуватиметься святкове Богослужіння - за попередніми даними, участь у ньому візьмуть майже 35 тисяч громадян

575
кількість переглядів

Понад 400 працівників поліції безпосередньо на прилеглих до релігійних споруд територіях слідкуватимуть за дотриманням правопорядку.

Про це CBN повідомили у секторі комунікації ГУ Національної поліції в області.

У Кропивницькому богослужіння пройдуть у 15 храмах за участі близько 3 тисяч громадян. Більше 50 поліцейських охоронятимуть публічний порядок.

Крім того, у святкові та вихідні дні правоохоронці посилять превентивні заходи, спрямовані на попередження правопорушень. До патрулювання населених пунктів області залучать додаткову кількість особового складу.

Поліцейські просять громадян ставитися один до одного з повагою і розумінням, дотримуватися правопорядку і заходів безпеки та виявляти пильність.

«Якщо ви помітили залишені без нагляду речі, підозрілі предмети чи осіб, поведінка яких викликає підозру щодо можливого вчинення ними протиправних дій, негайно інформуйте про це органи поліції за номером 102», – сказано також у повідомленні.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.