Кропивницький прийняв естафету пам’яті «Слава визволителям України»

У боях за звільнення міста 75 років тому взяли участь понад 36 тисяч воїнів

882
кількість переглядів

Кропивницький в рамках святкування 75 річниці визволення від фашистів прийняв естафету пам’яті «Слава визволителям України».

З нагоди вшанування визволителів рідної землі сьогодні, 8 січня, у міськраді відбулися урочисті заходи, повідомляє кореспондент CBN.

«На жаль, і сьогодні їхні внуки і правнуки змушені захищати нашу державу на сході. Все менше і менше стає ветеранів. В нашому місті тих, хто його визволяв, залишилося всього троє», – зазначив заступник міського голови Олександр Мосін.

Як данину шани і вічної пам’яті людям, які на своїх плечах винесли тягар війни, в країні проходить всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України», яку започаткувала Організація ветеранів України.

В області естафета стартувала з села Куцеволівка, що першим на Кіровоградщині визволили від ворога. Потім були Онуфріївський район, Світловодськ, Олександрія, Знам’янка. Останньою звільнили Вільшанку – там 21 березня фінішує обласна естафета пам’яті. Сьогодні ж естафетна група Черкаської області доставила копію штандарту Другого Українського фронту у Кропивницький.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.