На Кiровоградщинi на 800 «швидких» весiль – лише шiсть розлучень

Iз кожним мiсяцем сервiс реєстрацiї стосункiв за скороченим варiантом набирає серед наречених все бiльшої популярностi

399
кількість переглядів

На Кiровоградщинi впродовж минулого року офiцiйно зареєстрували свої стосунки 4 403 закоханих пари, з них 536 надали перевагу одруженню за пришвидшеною процедурою в рамках проекту «Шлюб за добу».

Про це CBN поiнформували в прес-службi обласної юстицiї.

Iз кожним мiсяцем сервiс реєстрацiї стосункiв за скороченим варiантом набирає серед наречених все бiльшої популярностi.

Безпосередньо на Кiровоградщинi проект почав дiяти ще наприкiнцi березня 2017 року. За цей час у ньому встигли взяти участь 806 пар. Тiльки шiсть iз них розiрвали свої стосунки.

Одружитися в будь-який зручний момент можуть усi охочi. Для цього необхiдно обрати органiзатора (у Кропивницькому органiзацiєю весiльних церемонiй займається обласний художнiй музей або обласна фiлармонiя, в Олександрiї – мiсцевий палац урочистих подiй), пред’явити паспорти та за необхiдностi iншi документи, укласти договiр i завiтати на власне весiлля.

Факт пiдвищення попиту на шлюби за скороченою процедурою пiдтверджує науковий спiвробiтник вiддiлу науково-просвiтницької роботи обласного художнього музею Леся Нестройна, яка особисто проводить церемонiї для закоханих: «Популярнiсть сервiсу зростає, а це свiдчить про те, що все бiльше людей хоче якомога скорiше отримати документи про реєстрацiю стосункiв i не витрачати час на даремне 30-денне очiкування. Одружуються рiзнi за вiком пари. Трапляються i зовсiм юнi нареченi, i люди похилого вiку. Останнiх, до речi, часто до подiбного кроку пiдштовхують онуки».

Наразi одружитися за пришвидшеною процедурою на Кiровоградщинi можна лише в Кропивницькому та Олександрiї. Щоб дiзнатися детальнiшу iнформацiю, слiд звернутися до вiддiлiв державної реєстрацiї актiв цивiльного стану:

1. Кропивницький мiський вiддiл державної реєстрацiї актiв цивiльного стану. Адреса: пров. Декабристiв, 10, Кропивницький. Телефон: (0522) 22-48-26; (0522) 22-59-46.

2. Олександрiйський мiськрайонний вiддiл державної реєстрацiї актiв цивiльного стану. Адреса: вул. 6-го грудня, 138, Олександрiя. Телефон: (0235) 7-69-03.

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram, Viber і Twitter.