На Кіровоградщині вчителя з райцентру нагородили грамотою Верховної Ради

Петро Заворотній працює педагогом з 1970 року

981
кількість переглядів

Учителя фізичної культури Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Петра Заворотнього нагородили грамотою Верховної Ради України.

Про це CBN поінформували в прес-службі Новоукраїнської міської ради.

Петро Заворотній працює педагогом з 1970 року.

Першим місцем роботи після закінчення Київського державного інституту фізичної культури стала Новоукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа, де він працював тренером з класичної боротьби.

З 1992 року Петро Михайлович працює військовим керівником ЗОШ №6, а з 1999-го – вчителем фізичної культури.

У 2014 році чоловік відновив кабінет для проведення військово-патріотичного навчання, який на сьогодні є одним із кращих в області. Активний учасник проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Щороку учні вчителя фізичного виховання займають призові місця у військово-польових зборах.

За клопотанням міського голови Олександра Корінного за сумлінну працю, заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти та високий професіоналізм Петра Заворотнього нагородили грамотою Верховної Ради України.

О 12:00 щонеділі ми надсилаємо лист, у якому пишемо про головні події тижня, що минув (пріоритет - Кіровоградщина, але згадуємо і про всеукраїнські, якщо вони мають якесь відношення до області). У повідомленні також - анонси на наступний тиждень.


Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.